Seudónimo Seudónimo
  • 03-11-2016
  • Mathematics
contestada

Please tell me the answer and HOW you got them.

Please tell me the answer and HOW you got them class=

Respuesta :

401211
401211 401211
  • 03-11-2016
you divide each cost to the package for A. to find the better price


Answer Link

Otras preguntas

someone please help!!! 45 points!!!
Find t given that these vectors are perpendicular
Help 8th grade American history!!!!
YA'LL ARE SMART ! PLEASE HELP !
In "Upon the Burning of Our House,” Bradstreet explains that after losing her house, she takes comfort in knowing a permanent home awaits her in heaven. Which l
Help plz I don't know
WILL GIVE BRAINLIEST2x^\(5x + 5) Find the value of x.​
The cost of 3/4 kg onions is ₹ 21. One kg onions will cost .......STEP BY STEP EXPLANATION NEEDED PLS ANSWER I WILL MARK AS BRAINLIST+10POINTS
2. In 1972, what association made borrowing money to attend college much easier than it had been? The Student Loan Marketing Association (SLMA) The Student Loan
One of the community members on the IRB is assigned as the secondary reviewer for a new study sponsored by a company that produces standardized educational test