HUNTER3706HELLO
HUNTER3706HELLO HUNTER3706HELLO
  • 01-03-2017
  • Mathematics
contestada

Ben bought 3.2 pounds of oranges. The oranges cost $1.60 per pound. How much money did Ben spend on oranges?

Respuesta :

Owyn16
Owyn16 Owyn16
  • 01-03-2017
5$ 
i just need the 20 characters

Answer Link

Otras preguntas

What is 42/84 in its simplest form?
Which term refers to a person who favors government control of businesses that affect most citizens, such as railroads, electrical power, and telephones? a. po
describe 59 in two other ways
How is the conflict between Bilbo and the dwarves resolved? a. The dwarves trust Bilbo and look to him for leadership. b. The dwarves give Bilbo a share of th
what is 3,388,198 in word form
Which of the following statements is incorrect: Select one: a. Eli Whitney invented the cotton gin. b. Eli Whitney became very rich because of the cotton gin.
Which best explains the caste system? a. a Buddhist idea that each person has many lives until they reach spiritual perfection b. the belief that the essentia
Annie traveled 5 times the sum of the number of hours Brian traveled and 2. together they traveled 20 hours. find the number of hours each person worked.
is 3 /47 a terminating or a repeating number
AS a solid substance absorbs heat at its melting point, the melting point will a. increase b. remain the same c. decrease