Wolfie679
Wolfie679 Wolfie679
  • 02-02-2017
  • Mathematics
contestada

plzzzz help asap lost ten u gain it asap

plzzzz help asap lost ten u gain it asap class=

Respuesta :

crazykid1
crazykid1 crazykid1
  • 02-02-2017
1.35/ 12 = 0,112 So the unit cost will be 0,112 Check the answer 0,112 *12 = 1.35 
Answer Link
xphenomx
xphenomx xphenomx
  • 02-02-2017
The answer is A. $0.11 because you have divide 1.35 by 12
Answer Link

Otras preguntas

can someone helppp plsss!!!!!! 6. What were the two main lifestyles in Arabia? * a. sedentary and nomadic b. urban and suburban c. industrial and non-industri
What is the solution to the following equation? -26 + 6m =6(m – 4)-2 A - there is only one solution B - x = all real numbers C - there is no solution
What ultimately ended the Salem Witch Trials?
6. Who went shopping O dependent O independent.​
What is the charge of the nickel ion in Ni(CIO3)3 if chlorate, ClO3-, has a charge of 1- ?*
Fill in the last blank pls! Will give brainliest
What factors are most important when planning for disaster and recovery?
Helppppppppp !!!!!!!!!!!
So uh here’s another graph question Answer it (Or don’t) I recommend you do tho so you can have brainliest
One who is lively and likes action. answer it