moisessagastumevelas
moisessagastumevelas moisessagastumevelas
  • 04-04-2022
  • Mathematics
contestada

help again thank you .

help again thank you class=

Respuesta :

ChickenNugget1870
ChickenNugget1870 ChickenNugget1870
  • 04-04-2022

Answer:

Left 2, up 1

Step-by-step explanation:

If you use slope, remember rise/run. You go up then left.

Answer Link
maiibrahimg7
maiibrahimg7 maiibrahimg7
  • 04-04-2022

Answer: left 2 up 1

Step-by-step explanation: I did it by using the rule rise over run so it goes up then left . Hope it helps

Answer Link

Otras preguntas

PLEASE HELPPPPPP!!!!!!!!!!!!!!!
WhaT are the next multiples of 3 ?
crystal wants to buy a bag of red delicious apples one bag has a price of $4.50 what is the unit price per apple HEEEEEELP ASAP
Explain how cells obtain energy?
A chef opens a bag of potatoes, only to discover that 25% of the potatoes have gone bad. If the bag contains 48 potatoes, how many potatoes have gone bad?
Think of a time when you had to compromise on something very important to you. What was it? Who did you compromise with? What was the compromise? What was the o
1. How did Persia govern its large empire?
✨✨ HELP! ✨✨ will mark brainliest ✨✨✨
Pls help I don't wanna get a bad grade
Heat travels from cold to hot. O True O False​