winstonvillegas
winstonvillegas winstonvillegas
  • 02-02-2022
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP ASAP!!!!!!

PLEASE HELP ASAP class=

Respuesta :

marleyann2
marleyann2 marleyann2
  • 02-02-2022

Answer:

20

Step-by-step explanation:

good luck!!

Answer Link
rosalynroman89
rosalynroman89 rosalynroman89
  • 02-02-2022

Answer:

24 or 20

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

what is 4 7/8 written as an improper fraction
Which Boundary can produce volcanoes
A yard fabric costs $12.99. How much will 2 feet cost?
For each store,what is the ratio of the number of cans to the price:24 packs (2 for 9);12 packs (4 for 10);12 packs (3 for 9)
Write 3,604,839,007 in expanded form
What was one major effect of industrialization on American society?
whats 3/5 + 5/9 (fraction) and 4/7 - 2/3
Which country is both the top export market and the top supplier for the united states? a. canada b. china c. japan d. germany
why do economists measure the cost or money price of thhings when oppritunity cost is what we actually are considering when we decide whether or not to purchase
A family uses 12,986.64 Swiss francs per year to pay a mortgage that requires US dollars. Approximately how much, in US dollars, does the family spend per month