tyreikjackson22 tyreikjackson22
  • 02-09-2021
  • Mathematics
contestada

Need help with these problems please

Need help with these problems please class=

Respuesta :

Savyata094
Savyata094 Savyata094
  • 02-09-2021

Answer:

ya ya sure

Step-by-step explanation:

go ahead;) shsjjssjs hsjkan

Answer Link

Otras preguntas

Kurt's truck uses 12 gallons of gas to travel 156 miles. He has 6 gallons in the tank. How much more gas will he need to drive 351 miles?
How did many southern whites view Reconstruction? They hated being occupied and controlled by Northerners. They saw Northerners as new customers and clients. Th
What is the measure of arc c? 190 95 120 70
Which would be the best way to measure the amount of loose rabbits on a farm? A) count them all B) Trap-mark-release C) Sample count D) Estimated guess
simplificar A=4x2-6x2+7x2-20x2+19x2
what is x is the top is 5m​
jordan has some music books. he will buy 9 new music books each year. he will have 52 music books in 5 years. Rate of change per year= ___ Initial value = ____
The turning point of World War Two was Hitler's failed invasion of the USSR. Do you agree with this statement? (25 marks) Can you give me a few points please
Read the paragraph from "A Cat Is Not a Can of Soup" and observe the boldfaced evidence to support the main argument. Have you been thinking of getting a pet? W
A package of 12 pencils costs $2.04. Based on the cost of this package, what is the cost of 1 pencil?