honeybearashe honeybearashe
  • 04-06-2021
  • Mathematics
contestada

HELP PLEASE !!!!!!!!

HELP PLEASE class=

Respuesta :

896645
896645 896645
  • 04-06-2021

Answer:

1. spends $80

2. Each garlic bread costs the same

3. Orders a pizza for 25.50 and two garlic breads

Step-by-step explanation:

Answer Link
Heartland04 Heartland04
  • 04-06-2021
1) 80$
2) same
3) 1 pizza and 2 garlic breads for 25.5$
Answer Link

Otras preguntas

what are three physical properties of aluminum foil
There are two ways of adding two square numbers to make 65. Write a different square number in each box. [ ] + [ ].
one meter is approximately equal to 39.39 inches. about how many inches are in 5 meter
how do you solve: 4 + |k + 1| <15
florence has only $420 in her hank account. describe how to find the amount after she writes a check for $590
Convert 14mm to its equivalent in m using dimensional analysis
A plane flies round-trip to Philadelphia. If flies to Philadelphia at 220 miles per hour and back home with a tailwind at 280 miles per hour. If the total trip
8. Intrusive igneous rock bodies are called A. tephra. B. tectonics. C. cinder cones. D. plutons.
What is larger 0.6 or 3/4 explain?
what are the effects of global warming