Seudónimo Seudónimo
  • 02-12-2016
  • Mathematics
contestada

An apple pie filling cost $1.59. For each filling there is 21 ounces, how much will someone pay for one ounce of filling?

Respuesta :

Slimeaid1470
Slimeaid1470 Slimeaid1470
  • 02-12-2016
0.0757142857142857 I wasnt sure if you wanted me to round to a percific place
Answer Link

Otras preguntas

what is 7/8 of 1 3/4
Why do you think that employee theft is such a serious problem in medical facilities
Completing the short answers will consist of incomplete statements containing a blank-to-be-filled-in. 1. The ________ _______ is the only linkage between t
hey, I just need someone to solve this equation (x−2)=2x−4
In a recent survey, 36 people, or 20% of the people were surveyed, said they had never been out of the continental United States. How many people were surveyed
sentence or fragment yo su amigo estates casa
1. How far have we been able to drill through Earth's crust?
What is the area of the following circle with radius of 7
(8,y) and (-2,4);slope =-1/5
solve 2x^2+3x=20 by completing the square