BrainlyIsGreat12345
BrainlyIsGreat12345 BrainlyIsGreat12345
  • 02-04-2021
  • Mathematics
contestada

Plz help me with this question

Plz help me with this question class=

Respuesta :

ajbtrojan
ajbtrojan ajbtrojan
  • 02-04-2021

Answer:

.24

Step-by-step explanation:

One pack of marbles cost $0.24

Answer Link

Otras preguntas

Ho do you explain why 21/30 is greater than 2/3?
What is 101x9 please answer
To make this equation true we need parentheses 15 + 3 ÷ 3 = 6 A) nowhere B) around 3 ÷ 3 C) around 15 + 3 D) ar
what is 1284 rounded to the nearest 100?
Which genre uses narrative techniques to recount personal experience and development?
Which was the first permanent English settlement in North America?
What is the opposite of each integer? 1. -8 2. 19
What is a term for the practice of burning forest in order to clear land for planting?
overproduction and underconsumption factored into causing the Great Depression by
Why do you think thomas Paine originally published common sense anonymously