zoozoowee12345
zoozoowee12345 zoozoowee12345
  • 02-02-2021
  • Mathematics
contestada

what’s the answers to these 2 questions. thanks :)

whats the answers to these 2 questions thanks class=

Respuesta :

THEHAPPYHEAD
THEHAPPYHEAD THEHAPPYHEAD
  • 02-02-2021

Answer:

i think one is 26 i dont know 2

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

A. Rice costs $1.33 per kilogram. How much will 1.3 kg of rice cost? B. Milk costs $.71 per liter. How many liters can you buy with $3.00 C. How are part (a) a
David bought a game on sale for $6 less than half its original price.she paid $88 for the jacket. What was the original price
How would you describe the human features of a place?
rename the number4 thousand 7 hundreds = 47
What number is halfway between 3000 and 4000
Kenji buys 3 yards of fabric for $7.47. Then he realizes that he needs 2 more yards. How much will the extra fabric cost?
What two numbers has a lcm of 50
Which cell part converts food into energy that is usable by a cell?
Which two things are being compared in the poem?harbors and cities  fog and cats  cat feet and harborsfog and moving
Express 230 in scientific notation