estebanurquidez77 estebanurquidez77
  • 03-12-2020
  • Mathematics
contestada

Wendy needs to purchase 36 vases witch cost $3 each

Respuesta :

Аноним Аноним
  • 03-12-2020

Answer:

12

Step-by-step explanation:

36 divided by three

Answer Link
sierraberber200 sierraberber200
  • 03-12-2020
Not quite sure what you are asking but if you are asking for the total cost it is 108




You do 36 times 3
Answer Link

Otras preguntas

3 Expression (2a)³ is the same as?​
Pets are for people without children
In this module, we've said that one bill should be paid before all other bills. Which of the four choices should you always pay first? Check the right answer. O
Please hurry. frl!!!!
The Assyrians use the things on this list mainly to To Do List O seige technique battering rams O movable towers
HELP!! need asap choose the correct simplification of the expression parentheses 3X parentheses exponent four
what do the russians do to the well in the town after they attack the village?
Someone pls help me I will make you brain
please help Read the story and then answer me this question What is the main idea? What is one piece of evidence that supports this central idea?
Write your own letter using secret codes (at least 3 ) used in Underground Railroad. ​