reconditevids reconditevids
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

This is for middle school 9th grade please help me :)

This is for middle school 9th grade please help me class=

Respuesta :

theresawaldrop
theresawaldrop theresawaldrop
  • 02-12-2020

Answer:

1 because it goes up 3 over 3      3/3=1

Step-by-step explanation:

Answer Link

Otras preguntas

In winter, the price of apples suddenly went up by$0.75 per pound. Sam bought 3 pounds of apples at the new price for a total of $5.88. Write an equation to de
If a thermometer indicates 30 degrees Celsius, what is the temperature in degrees Fahrenheit? A. 24°F B. 17°F C. 54°F D. 86°F
Elie Wiesel most likely wrote "All Rivers Run to the Sea" to?
How much of a sample remains after five half-lives have occurred?
What was the main goal of the Virginia and Kentucky resolutions. A) to prevent John Adams from being reelected B) to declare the Sedition Act unconstitutional
How do you say "Wash your hands" in French?
What is 30 divided by 8.5
When writing a personal narrative, what point of Veiw would be best to use
Which literary device is used in line 11 of wingspaninson’s poem? “…the Fields of Gazing Grain—“ irony alliteration simile metonymy metaphor
Matthew earns $8.50/h working at a grocery store. He receives a raise of 15% per hour. Which expression represents how much money Matthew will earn per hour a