smithBree11
smithBree11 smithBree11
  • 02-12-2020
  • Mathematics
contestada

The questions and options is on the image ;)

The questions and options is on the image class=

Respuesta :

ephraiemhanna ephraiemhanna
  • 02-12-2020

Answer:

the thie\rd one

Step-by-step explanation:

Answer Link
kurapikaswife69
kurapikaswife69 kurapikaswife69
  • 02-12-2020

Answer:

3/4

Step-by-step explanation:

it is 3/4 lol trust

Answer Link

Otras preguntas

An example of fluid friction is: A. ice skating B. pushing a desk C.diving into a swimming pool D. rolling down a hill
Anything that has mass and volume is called?
In your own words, explain the steps you would need to take to find slope from data in a table. The sample response is… Start by choosing two data points. Calc
Evaluate -2/3 - (-1/2)
Preguntas y respuestas Match the answers with the questions. 1. Lápices, cuadernos y libros. 2. Los jueves a las diez de la mañana. 3. En la cafeteria de la uni
The Mycenaeans came to Greece from ________.
Helen earn 12 each weekend her babysitting her brother. After the third weekend she buys a new cd for 12.48 how much money does Helen have after buying the cd
a pound of rice crackers cost 2.88 nathan purchased 1/3 pound of crackers how much did he pay for the crackers
A 5-yard roll of brown paper costs $0.85. What is the unit price?
What is the measure of