olivenciamary1125 olivenciamary1125
  • 02-07-2020
  • Mathematics
contestada

310 yards of carpet total cost is 10.230?

Respuesta :

deadlyatom6 deadlyatom6
  • 02-07-2020
You need to put more explanation into the problem to help you
Answer Link
litzysantos05
litzysantos05 litzysantos05
  • 02-07-2020
So how much would it be per yard of carpet?
Answer Link

Otras preguntas

Which type of irony is used
12% of 72 is what number?
a store bought a diamond ring at a cost of 8000 and marked it up 25%.Tommy bought it and paid 15% sales tax.what was his total cost?
The impact that the plague pandemic, also known as the black death, had on the people of england in the 1300s
What is the unit rate of $2.50 for 5 ounces
Which is the BEST description of plebeians in Ancient Rome? A) a group of judges in the Roman Empire. B) a group of three leaders of the
which of the following routes involves trade outside of the byzantine empire? a. massilia to carthage b. Rome to Athens c. Alexandria to Ravenna d. Antioch to
When you should send an email? A. When the subject matter is extremely private B. When the subject matter is sensitive in nature C. When the subject ma
What are some ways to ensure that websites you use are reliable? How can you distinguish between fact and fiction? What advice can you offer classmates that w
You are trying to sell a new product to a store owner. Which method of presentation is likely the most effective? A. a chart showing how sales will go up if t