izzyalvarez izzyalvarez
  • 02-01-2019
  • Mathematics
contestada

PLEASE HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

PLEASE HELP class=

Respuesta :

yashddsy26
yashddsy26 yashddsy26
  • 02-01-2019
it is q ^(-30) !! Soln in the pic !!
Ver imagen yashddsy26
Answer Link

Otras preguntas

tina bought some nail polish and lip gloss at the store. the nail polish cost $4.50 per bottle and lip gloss cost $7 per tube. tina bought 9 items and paid $50.
give me a sentence with the words risk and wages
What is a distinct factor in math?
Write 0.632 in 2 forms
Tia is buying paper cups and plates. Cups come in packages of 12,and plates come in packages of 10. She wants to buy the same number of cups and plates, but pla
there are 12 small gift bags .Each bag ca
Identify the type of sentence.I caught a cold after I spent a week visiting my grandchildren.simple sentencecompound sentencecomplex sentence
do u guys know the answer for 4/5b=16
The fastest a human has ever run is 27 miles per hour. How many miles per minute did the human run?
What would I put for the digit valuenumber 601,099 in the ten thousand place+