imaginemath
imaginemath imaginemath
  • 01-06-2018
  • Mathematics
contestada

Does anyone know this math problem?

Does anyone know this math problem class=

Respuesta :

meowzerpurrpurr
meowzerpurrpurr meowzerpurrpurr
  • 01-06-2018
If you were to buy a two day ticket for $68 every 3 weeks for all four seasons then you would spend $1156 overall. By buying a gold pass for $120 for all four seasons you would save $1036. For sure get the Gold Pass no questions asked.
Answer Link

Otras preguntas

(3x-4)∧2=8 how do i solve this
write two integers with different signs that have a sum of -25. write two integers with the same sign that have a sum of -25
what is 7/9 as a decimal terminating or repeating decimal
what is the outlet of a river called
How to do 103,727,495 in expanded form
The least common multiple of two numbers is 60, and one of the numbers is 7 less than the other number . What are the numbers ? Justify your answer
22/100 in simplest form?
If five notebooks cost $5.25, how much will three notebooks cost?
what is 9/25 as a decimal terminating or repeating decimal
(32-20) divided by 4